Орал гуманитарлық-техникалық колледжі

ТАЛАПКЕРЛЕРДІҢ ТІЗІМДІК ҚҰРАМЫ

01140100 - Бастауыш білім беру педагогикасы мен әдістемесі

4S01140101 - Бастауыш білім беру мұғалімі

 

Аты-жөні

Қазақ немесе Орыс тілі

Бейіндік пән 1

Бейіндік пән 2

Конкурстық балл

Аттестаттың орташа баллы

1

Гайнетдинова Шахназ Аманжолқызы

4

3

3

3.33

3.36

2

Болат Айымгул Ғалымқызы

4

5

5

4.67

4.29

3

Купболсынова Дамира Айгалиевна

3

3

3

3

3.43

4

Мырзагареева Сабина Батырбековна

3

4

4

3.67

3.57

5

Қыдырәлі Аида Ерланқызы

5

5

5

5

5.00

6

Тлеубергенова Ару Алмасовна

4

4

4

4

4.13

7

Кабиев Жанбатыр Нурболович

4

5

4

4.33

3.64

8

Куанова Эльвира Толегеновна

4

3

4

3.67

3.79

9

Рахымберлиева Карина Бахытжановна

4

4

4

4

4.00

10

Ғадилбекова Ализа Нұржанқызы

4

4

4

4

4.29

11

Серікова Наргиз Қайратқызы

3

3

3

3

3.33

12

Уали Қарақат Арманқызы

5

5

5

5

4.71

13

Насипкалиева Эльвира Саматқызы

4

4

4

4

4.00

14

Айтбай Абылай Болатұлы

3

3

4

3.33

3.29

15

Есентай Жанерке Берікқызы

3

3

3

3

3.14

16

Макашева Қаншайым Қасанғалиқызы

4

3

4

3.67

3.36

17

Құбай Гүлбаһар Сырлыбайқызы

3

3

4

3.33

3.21

18

Кенжебекқызы Қырмызы

4

4

4

4

4.07

19

Манарбекқызы Айкөркем

3

4

4

3.67

3.64

20

Жасұланқызы Назар

4

4

4

4

3.79

21

Хайрбекова Гулназ Хайрбековна

3

3

4

3.33

3.43

22

Айтжан Аида Нұрлыбекқызы

3

3

3

3

3.50

23

Кожесова Лаура Кайырболатовна

4

4

5

4.33

4.14

24

Рақымжан Балауса Ғарифоллақызы

4

4

4

4

3.79

25

Панкова Алина Василевна

4

4

4

4

4.00

26

Жолбатырова Мәдина Аскарқызы

4

4

4

4

3.93

27

Титеева Гулназик Руслановна

4

4

4

4

4.07

28

Баракова Әйгерім Арманқызы

3

3

3

3

3.14

29

Тілебалы Мәдина Мәдениетқызы

3

3

3

3

3.14

30

Қайыржан Рита Владимирқызы

3

3

4

3.33

3.36

31

Маратова Гульназ Талгатовна

3

5

4

4

4.07

32

Мынжасарова Кунслу Мирлановна

5

5

5

5

4.50

33

Тілекқабыл Дильнара Арманқызы

5

5

5

5

5.00

34

Кабенова Сауле Кайыркуловна

5

5

5

5

4.36

35

Бактыбаева Аружан Кайратовна

3

3

3

3

3.36

36

Жаметова Жанбота Тлекқабылқызы

5

4

5

4.67

4.50

37

Кадимова Зарина Замировна

4

4

4

4

4.43

38

Кушанова Дана Бейбитовна

4

4

4

4

4.14

39

Саматұлы Артур

4

3

4

3.67

3.69

40

Надирханова Айдана Армановна

3

3

3

3

3.29

41

Серік Гүлназ Әділбекқызы

3

3

3

3

3.21

42

Бахтиярова Раушан Серікқызы

4

4

4

4

3.86

43

Кабулбаева Сандугаш Ерболовна

5

5

5

5

5.00

44

Кенжегалиева Гулсезим Джарасовна

4

4

5

4.33

4.07

45

Хасимова Адия Артуровна

4

4

4

4

4.00

46

Амангелді Жанна Айболатқызы

4

4

4

4

4.14

47

Алтынбек Алтынай Алтынбекқызы

5

4

5

4.67

4.21

48

Абусихова Назира Мәлікқызы

4

4

5

4.33

4.13

Орал гуманитарлық-техникалық колледжі

ТАЛАПКЕРЛЕРДІҢ ТІЗІМДІК ҚҰРАМЫ

01140500 - Дене тәрбиесі және спорт

4S01140501 - Дене тәрбиесі мұғалімі

Аты-жөні

Қазақ немесе Орыс тілі

Бейіндік пән 1

Бейіндік пән 2

Конкурстық балл

Аттестаттың орташа баллы

1

Әбіш Қалима Ерболқызы

4

4

-

2.67

3.93

2

Тапиев Азамат Жаскайратович

4

4

-

2.67

4.07

3

Искалиев Инсар Алимжанович

3

3

-

2

3.50

4

Мұрат Әли Мұратұлы

3

3

-

2

3.14

5

Сапар Нұртас Нұрхатұлы

4

4

-

2.67

3.86

6

Бахытжан Бахтияр Артурұлы

4

4

-

2.67

4.21

7

Мустах Салжан Салменұлы

3

4

-

2.33

3.21

8

Тыныштық Бақдаулет Нұрдаулетұлы

4

4

-

2.67

4.14

9

Мағауия Әли Асқарұлы

3

3

-

2

3.07

10

Нұртаев Әділжан Нұрлыбекұлы

3

4

-

2.33

3.60

11

Айдынғали Миржан Талғатұлы

3

4

-

2.33

3.29

12

Амантай Фатима Нүрбенқызы

4

4

-

2.67

4.00

13

Ерғали Әли Артурұлы

4

4

-

2.67

3.36

14

Досқазы Алтынбек Айбекұлы

4

4

-

2.67

3.93

15

Батыргерей Нұрәлі Жарасұлы

3

3

-

2

3.00

16

Утегенов Азиз Арманович

5

5

-

3.33

5.00

17

Жәрдем Әліби Жанболатұлы

3

4

-

2.33

3.36

18

Еркашев Нурберген Биржанулы

4

4

-

2.67

4.00

19

Салауат Әли Бауыржанұлы

3

3

-

2

3.57

20

Байболат Ислам Асыланұлы

4

4

-

2.67

 

21

Сансызбайұлы Наиль

3

3

-

2

3.07

22

Ғадилбекова Ализа Нұржанқызы

4

4

-

2.67

4.29

23

Сансызбаев Санат Талгатович

3

4

-

2.33

3.43

24

Есенғали Елдос Темурұлы

4

3

-

2.33

3.36

25

Ізмұхамбет Ернар Маратұлы

5

4

-

3

4.14

26

Орынғали Мәди Нұрғалиұлы

4

4

-

2.67

4.07

27

Мизамғали Ақбота Абайқызы

4

3

-

2.33

3.57

28

Орынғали Әди Нұрғалиұлы

4

4

-

2.67

4.07

29

Баянғалиева Ақжайнақ Жасұланқызы

3

3

-

2

3.29

30

Әмірхан Дәурен Мейрханұлы

3

3

-

2

3.21

31

Тапалов Елдос Уразбаевич

4

4

-

2.67

3.86

32

Мәлік Али Асланбекұлы

3

3

-

2

3.07

33

Мақсот Әлихан Асхатұлы

4

4

-

2.67

4.00

34

Бактыгерей Армат Мұратұлы

3

4

-

2.33

3.21

35

Маликов Эльдар Серикович

4

5

-

3

4.07

36

Мунайдаров Руслан Нариманович

4

4

-

2.67

4.00

37

Айтбай Абылай Болатұлы

3

3

-

2

3.29

38

Байболат Ислам Асыланұлы

4

4

-

2.67

4.00

39

Бауыржан Әлішер Салауатұлы

3

4

-

2.33

3.14

40

Нұрболат Нұрберген Амангелдіұлы

4

4

-

2.67

4.14

41

Ізімғалиев Рауан Нұржанұлы

3

3

-

2

3.13

42

Айтжан Әділет Талғатұлы

4

3

-

2.33

3.43

43

Рахмушев Алижан Алыбекұлы

3

3

-

2

3.07

44

Зейінғалиев Әзілхан Әбілқасымұлы

4

4

-

2.67

3.71

45

Зейнғалиев Оралхан Әбілқасымұлы

4

3

-

2.33

3.14

46

Абдолла Айбат Досжанұлы

4

3

-

2.33

3.47

47

Балтабек Бағдәулет Балтабекұлы

4

4

-

2.67

4.00

48

Измагамбетова Наргиза Артуровна

4

4

-

2.67

4.07

49

Мақсот Манас Ильясұлы

3

4

-

2.33

3.64

50

Киреев Адиль Куанышұлы

3

3

-

2

3.07

51

Муфтахиева Айым Галиматовна

4

4

-

2.67

3.64

52

Мақсотова Ақнур Мақсотқызы

4

4

-

2.67

4.43

53

Бижанов Шамиль Кенжебекович

3

3

-

2

3.07

54

Амангельді Жалғас Бауыржанұлы

3

4

-

2.33

3.71

55

Ердәулет Манарбек Асылбекұлы

4

4

-

2.67

4.00

56

Рахметолла Беколжас Қайырбайұлы

3

3

-

2

3.21

57

Хабибулла Батыр Албекұлы

4

4

-

2.67

4.57

58

Асқаров Али Асқарұлы

3

3

-

2

3.21

59

Талапқали Бекзат Ерланұлы

4

4

-

2.67

4.00

60

Садыров Карим Рустамович

3

3

-

2

3.07

61

Аубакиров Айболат Ерланович

3

3

-

2

3.21

62

Дюсенгалиева Салтанат

4

4

-

2.67

4.21

63

Ахметалиева Айяна Жиенбайқызы

4

4

-

2.67

4.07

64

Ізімғали Әсет Сабыржанұлы

5

4

-

3

3.93

65

Ишанов Мақсат Қайржанұлы

3

3

-

2

3.07

66

Қалаубай Қанат Орынбасарұлы

3

3

-

2

3.07

67

Байтоков Абзал Берикович

4

3

-

2.33

4.36

68

Байбулатов Нияз Тимурұлы

4

4

-

2.67

 

69

Амангелді Арсен Марленұлы

4

4

-

2.67

3.86

70

Жылкыбаев Науан Бауыржанұлы

3

3

-

2

3.07

71

Жалғасбай Даниал Аралбекұлы

3

3

-

2

3.27

72

Абдуллиев Алмаз Серикович

3

4

-

2.33

3.14

73

Асқар Әлиби Арманұлы

4

4

-

2.67

4.15

74

Бактыбаева Аружан Кайратовна

3

3

-

2

3.36

75

Нурболат Нұрдос Нурболатұлы

3

3

-

2

3.00

76

Темиргалиев Досжан Сунгатович

4

4

-

2.67

4.07

77

Мергенгалиев Асылбек Ауесбекович

4

4

-

2.67

4.00

78

Кәдіржан Тоқтар Шыңғысұлы

3

3

-

2

3.00

79

Есмуханов Абулхаир Шоканович

3

3

-

2

3.00

80

Муратов Мелат Булатович

4

3

-

2.33

3.86

81

Жамалов Нұрғали Сиримұлы

3

3

-

2

3.25

82

Аймауыт Сәкен Жақсатұлы

3

3

-

2

3.13

83

Куликешев Адильхан Бауржанович

3

3

-

2

3.20

84

Кульсатов Ердан Амантаевич

4

4

-

2.67

4.00

85

Калиева Аягоз Канатовна

4

4

-

2.67

3.86

86

Талапов Азамат Сырымович

3

4

-

2.33

3.21

Орал гуманитарлық-техникалық колледжі

ТАЛАПКЕРЛЕРДІҢ ТІЗІМДІК ҚҰРАМЫ

01140600 - Негізгі орта білім берудегі тіл мен әдебиетті оқытудың педагогикасы мен әдістемесі

4S01140605 - Шетел тілі мұғалімі

Аты-жөні

Қазақ немесе Орыс тілі

Бейіндік пән 1

Бейіндік пән 2

Конкурстық балл

Аттестаттың орташа баллы

1

Қадемова Көркем Маратқызы

3

4

4

3.67

3.79

2

Жемисова Наргиза Актлековна

4

4

5

4.33

4.07

3

Кукашева Мадина Дамировна

4

4

4

4

3.64

4

Махутов Нурхат Жумабаевич

4

4

4

4

4.00

5

Ускумбаев Бейбарс Тимурович

3

3

3

3

3.21

6

Кисльбаев Заман Нурланович

4

5

5

4.67

4.36

7

Еркибаев Дастан Серикович

3

4

4

3.67

3.43

8

Серікова Наргиз Қайратқызы

3

3

4

3.33

3.33

9

Уали Қарақат Арманқызы

5

5

5

5

4.71

10

Қонақбай Ақжарқын Файзуллақызы

3

4

4

3.67

3.50

11

Өтепберген Мансұр Манарбекұлы

5

5

5

5

5.00

12

Макашева Қаншайым Қасанғалиқызы

4

4

3

3.67

3.36

13

Едигенова Сабина Сарымбековна

3

4

4

3.67

3.64

14

Муханова Самира Габиденовна

4

4

4

4

3.73

15

Кенжебекқызы Қырмызы

4

4

4

4

4.07

16

Газезова Аида Руслановна

3

3

4

3.33

3.29

17

Хабибулла Батыр Албекұлы

4

5

5

4.67

4.57

18

Мағжан Әлихан Бауржанұлы

4

4

5

4.33

4.21

19

Баламаруз Сәнім Манарбекқызы

4

3

5

4

3.71

20

Хамитова Айнур Ерболовна

4

4

4

4

4.21

21

Мухамбетова Гаухар Батыровна

5

4

4

4.33

4.43

22

Манарбекқызы Айкөркем

3

3

4

3.33

3.64

23

Кажиева Мадина Маратовна

4

4

5

4.33

4.29

24

Ербулатова Диана Мереевна

5

5

5

5

4.57

25

Назарова Алина Арсеновна

5

4

5

4.67

4.57

26

Ибатова Гулзер Бериковна

4

4

4

4

4.21

27

Доскалиева Анаргуль Шафхатовна

4

4

4

4

4.00

28

Серикова Гульназ Азаматовна

4

5

4

4.33

4.36

29

Айтжан Аида Нұрлыбекқызы

3

4

3

3.33

3.50

30

Айдарбек Айару Айдарбекқызы

5

5

5

5

4.64

31

Талгатова Гаухар Данияловна

5

4

5

4.67

4.07

32

Ниеткалиева Карина Амангельдиевна

4

4

4

4

4.07

33

Панкова Алина Василевна

4

4

4

4

4.00

34

Шайхолла Тоғжан Жалғасбайқызы

4

5

4

4.33

4.14

35

Джанбулатова Амина Алматовна

5

4

5

4.67

4.43

36

Қайыржан Рита Владимирқызы

3

4

3

3.33

3.36

37

Иманғалиева Ақгүлім Өмірбекқызы

4

4

5

4.33

4.07

38

Джапаров Санжар Ерланович

4

5

5

4.67

4.36

39

Хабиева Аружан Муратовна

5

4

4

4.33

3.71

40

Хайрулла Гулдана Байболатқызы

5

5

5

5

4.71

41

Тлекқызы Карина

5

4

4

4.33

4.21

42

Садық Ақбота Сағынбекқызы

4

5

5

4.67

4.57

43

Уразбеков Женис Сериккалиевич

4

4

5

4.33

4.21

44

Сатымова Ақнұр Садырбекқызы

4

4

5

4.33

4.14

45

Шатаева Аружан Серикбаевна

5

5

5

5

5.00

46

Тайшиева Айдана Уралбековна

4

5

5

4.67

4.50

FaLang translation system by Faboba